82100, м. Дрогобич, Львівська область, Україна

+380969538517 skype: serpikoua serpiko@i.ua

Міжнародна дисконтна система

serpsite Serpiko serpdop

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ У МІЖНАРОДНІЙ ДИСКОНТНІЙ СИСТЕМІ ДОМ ДАРА?

Для того, щоби увійти в систему для провадження електронного бізнесу, продажу власного товару, продукції або ж бути просто покупцем — потрібно отримати рекомендацію від людини, яка уже є в цій системі та проводить певну діяльність. У минулому столітті, особливо у західних країнах, таким засобом був рекомендаційний лист. В нашій країні більшого поширення набула така форма, як словесна рекомендація людини. У сучасному електронно-інформаційному світі для того, щоби словесно відрекомендувати людину “комп'ютерній системі” — використовується лоґін. А рекомендаційним листом може бути, наприклад: електронна дисконтна карта домдара з вигравіюваним номером. Людину, яка надає дану рекомендацію, іменують інформаційним куратором (спонсором).

Отже: я, Хомин Ігор Йосипович, приватний підприємець (2003—2016 р.р.) — займаюся наданням комп'ютерних послуг, web- програмуванням (написанням сайтів) — сільським радам, державним установам та фізичним особам Дрогобицького району. З 2008 року зареєстрований у електронній навчальній комп'ютерній системі Inmarket. На початку 2013 року Президентом корпорації Inmarket Сорокіним В. І. Було запропоновано та втілено в життя нову концепцію розвитку СИСТЕМНОГО ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ, яка отримала назву ДОМ ДАРА. Це дійсно новий напрям діяльності у електронному бізнесі де отримує свої дивіденди і бізнесмен, і покупець, і продавець товару або послуги. Більш докладно у інших інформаційних документах, які є у комплекті до цього листа.

Тому: для людини, яка бажає увійти у МІЖНАРОДНУ ДИСКОНТНУ СИСТЕМУ ДОМДАРА, я буду ІНФОРМАЦІЙНИМ КУРАТОРОМ. Надам допомогу у реєстрації та подальшій діяльності.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

https://serpiko.domdara.com — мій інтернет-магазин: НАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ

http://serpiko.domdara.com — комп'ютерна швидка допомогаНАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ 

http://serpiko.domdara.com — сайт для Вас: НАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ

http://serpiko.domdara.com — навчання: створення власного сайту: НАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ

https://youtube.com/c/ІгорХомин —  мій канал: НАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ

https://plus.google.com/+ІгорХомин — соціальна мережа: НАТИСНУТИ ПОСИЛАННЯ 

ЛАСКАВО ПРОШУ У СВІТ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ!

ДОРОГУ ДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ІДЕ!..

УСПІХУ НА ЦЬОМУ ШЛЯХУ!

З повагою. Serpiko.

ЕТАПИ РЕЄСТРАЦІЇ

Якщо Ви, шановний колего, обрали мене своїм інформаційним куратором — Вам необхідно зареєструватися у Міжнародній Дисконтній Системі ДомДара використовуючи для цього мій лоґін: serpiko! (це називається “детальна реєстрація”: 

1. У вікні свого браузера (google, opera, інші) прописати або скопіювати назву мого сайту, або перейти за посиланням нижче:

http://serpiko.domdara.com/?page=register&detailed=true

2. Більш простіша реєстрація, якщо Вам надали пластикову дисконтну карту ДомДара — реєстрація проводиться за вигравіюваним номером). (мал. 2) — ввести номер карти, яку Ви отримали від мене, або натиснути на кнопку “детальна реєстрація” — тоді відкриється вікно, яке показане на малюнку 1. Впишіть мій логін serpiko та придумайте свій логін, свій пароль для доступу до особистого офісу. Будьте уважні при написанні пароля доступу!

Мал.1
Мал.1

 

Мал.2
Мал.2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *