Бізнесмен – людина справи

ПРИНОШУ СВОЇ ВИБАЧЕННЯ!

Книга не готова до завантаження через мережу інтернет! Здійснюється кодування файлів книги. При готовності книги – буде вказана ЦІНА. Дякую за розуміння.

ОСНОВА

Духовний розвиток людини та її фінансово-матеріальний стан

“…Якщо приймати духовний розвиток людини, як суто релігійний шлях (в більшості випадків – це відхід від матеріального світу; що, на жаль, багато людей і розуміє під цим висловом) тоді і відбувається розрив єдиного цілого. Інша крайність – фінансово-матеріальний добробут людини. Гонитва за наживою – незважаючи ні на що, і ні на кого. Накопичення будь-яким чином матеріальних речей і благ фізичного виміру призводить до того, що ця категорія людей опиняється в іншій пастці, – сприймає релігію, як казку для простаків, потрапляючи таким чином в іще щільніший шар матерії…” 

Опис

serpiko ukraine ebook1Дозвольте, шановний колего, допомогти Вам зробити перший крок по шляху, як розвитку особистості – так і бізнесової діяльності, у даному фізичному вимірі планети Земля. Також прошу врахувати, що у Всесвіті існує Право Не Знати! Це певний фільтр, щоби вберегти особистість від тих Знань, які вона не бажає отримати без своєї згоди, не порушуючи Права Вільного Вибору — наданого Творцем. Вибір за людиною — бажає вона знати чи ні , а також коли хоче це знати?     З повагою. І. Хомин. 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бізнесмен – людина справи”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *