Системний електронний бізнес “Перший крок…”

136.00

Шлях у тисячу лі починається з першого кроку”. Лао Цзи

2. ТВОРЧИЙ АСПЕКТ

У одній з езотеричних книг я натрапив на досить таки цікавий абзац, який надав поштовх для роздумів про мету діяльності людини у цьому щільному матеріальному світі. Мова йшла про те, що: ”… людині надано одну з унікальних можливостей візуалізації, а у подальшому матеріалізації своїх мрій…”

Артикул: SerUkrBook Категорії: , ,

Опис

serpiko ukraine ebook1Дозвольте, шановний колего, допомогти Вам зробити перший крок по шляху, як розвитку особистості так і бізнесової діяльності, у даному фізичному вимірі планети Земля. Також прошу врахувати, що у Всесвіті існує Право Не Знати! Це певний фільтр, щоби вберегти особистість від тих Знань, які вона не бажає отримати без своєї згоди, не порушуючи Права Вільного Вибору — наданого Творцем. Вибір за людиною — бажає вона знати чи ні , а також коли хоче це знати?     З повагою. І. Хомин. 

ПОЧАТОК КНИГИ

ПРО ЩО ЦЯ ЕЛЕКТРОННА КНИЖКА?

Мій особистий, практичний, тринадцятирічний досвід приватного підприємця (і не тільки…) у ІТ-сфері, який я виклав за допомогою електронних файлів для теоретичного ознайомлення та практичного застосування особистістю, яка має намір зробити перший крок для реалізації своїх інтересів у СИСТЕМНОМУ ЕЛЕКТРОННОМУ БІЗНЕСІ.

stor1stor2

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Системний електронний бізнес “Перший крок…””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *