Електронні книги

pic2

СИЛА СЛОВА – СЛОВО СИЛИ!

…”І як же ти нас можеш наказати?”
– Я опишу вас у своїх книжках!.. 
“Я ходив голим один день – ви ж будете голими вічно!!!”
(мандрівний письменник з фільму “Історія лицаря”)

Picture_3Слово – носій закодованого внутрішнього пласту інформації зміст якої потрібно зрозуміти та розшифрувати. Набір різного типу форм у вигляді букв, звуків, вібрацій, символів – називається інформацією. Вчені дослідили, що людина без їжі (окрім тих, хто розвиває у собі здатність, наприклад: харчуватися тільки енергією сонця!) може прожити 10-30 днів, без води 3-9 днів, без інформації – декілька секунд! Мозок, а загалом і фізична людина, – помирає… Розумовий (ментальний), емоційний (астральний) плани людини не отримують «їжі» у вигляді букв, звуків, вібрацій, символів іншими словами – інформації.

Розмірковуючи, приходимо до розуміння, що будь-яке слово є набором букв, а кожна буква – це звук, який має свою тональність, висоту та тривалість у часі. Багато езотеричних¹ вчень описують, що Бог (Творець, Вищий Розум, Абсолют…) творив світи Звуком. Звук же, у свою чергу, викликав коливання Матерії, яка із стану спокою переходила в рух і відбувалося Пахтання, (ущільнення матерії – подібно до того, як відбувається процес отримання масла із молока методом збовтування, збивання). Надіюся, шановний читачу, що ми трішки відхилили завісу у слові «це таємниця»? Я намагаюся підвести вас до думки, що слово, речення або ж абзац, можуть містити у своїй суті більш глибинний, прихований (зашифрований) зміст, а не тільки те, що лежить на поверхні.

Моїм сокурсникам по Школі Єдиного Принципу

«Віра – це мужність духу,
котрий стрімко кидається вперед,
впевнений, що знайде істину!»
                          (Вислів східного мудреця)

Picture_4Мета різноманітної мови – проявити думку і, таким чином, зробити наші думки зрозумілими для інших. Так ми виносимо усе, що заховане всередині нас, у звуковий вираз. Мова розкриває, а правильна мова може створити форми для виконання доброї мети, також як неправильна мова може створити форму, яка послужить злій меті. Тому при наявності думки давайте вибирати правильні слова для того, щоби висловлювати правильну думку, прагнучи до правильної вимови, правильного звуку і правильної тональності кожного слова, яке ми вимовляємо. Ідея резонансної біостимуляції «червоною ниткою» проходить через цю збірку поезій, викликаючи біологічний резонанс під час читання. Стимулює серцевий центр позитивними вібраціями.

Краплю Благодаті,
Господи, подай!
Щоб змогли ми знати,
Що є ад, що рай!
Тільки б не згубити
У пустих словах
«Золото мовчання»,
Що горить в серцях…
Білим птахом волі
Ніжної душі
Мить любові неземної
На краю межі.
Час Святого Озаріння
Й Духу злет!
У мирському павутинні, –
– Суєті-суєт.
Не прогледіти, дай, Боже,
На Святій горі,
Лику Твого поклик
У людській юрбі.
Не розсипати бездумно
Перли Твоїх Слів,
Щоб не плакати безумно
Про марноту днів,
Та роки минулі,
Їх бо часу вир
Віддавать не схоче
У наш грішний мир…
Краплі Благодаті,
Господи, подай!
І навчи збирати
Серед білих стай!


“ВСЕ У ТВОЇЙ РУЦІ…”
Притча про Мудреця та Глупця

knyga7У одній місцевості проживала людина, яка вважала себе розумною! Одного разу до цього чоловіка дійшли чутки, що поряд з ним проживає інша людина, яку всі вважають дуже розумною. Самолюбство нашого героя було вражено — тому він вирішив зустрітися з своїм опонентом. Домовився про зустріч і у визначений час поставив єдине запитання: “Хто погубив одну четверту людства?”. Відповідь він отримав миттєво: “Каїн!”. Це вразило нашого героя тому, що суперник був правий (згідно Біблії свого часу на Землі проживало четверо людей: Каїн, вбивши свого брата Авеля, — погубив одну четверту людства). Але наш герой не хотів визнавати свою поразку.

Упіймавши метелика та затиснувши його у своєму кулаку — він поставив друге запитання: “Як ти думаєш, шановний, – метелик живий чи мертвий у моєму кулаку?” (хитрун про себе думав наступне: “Якщо скаже, що живий — я затисну кулак і метелик перестане дихати, а якщо скаже, що мертвий — я розкрию кулак і метелик полетить!). Уважно поглянувши на опонента Мудрець відповів: “ВСЕ У ТВОЇЙ РУЦІ!..”.

Висновок у наступному, мої шановні колеги, — Творець кожному з нас надає ПРАВО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ, як йому поступити у будь-який момент свого життя у цьому вимірі. До того ж існує тільки сім можливих варіантів.

© Serpiko Ukraine eBook 2016

1  езотерика – (екзо-, зовнішній прояв, зміст чого-небудь; мезо-, середина чого-небудь; езо-, внутрішній, таємний зміст)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: