Книга: Я твій перший робот, малюче

136.00

Друкована, повністю кольорова книжка для дітей будь-якого віку (7 і більше років). Можливість для молодих людей навчитися програмуванню та роботобудуванню, а також зрозуміти,  що самоосвіта – це шлях до фінансової незалежності у майбутньому!  STEAM-освіта – цьому підтвердження! Це новий напрям розвитку дітей у світі, який активно розвивається і в Україні. Докладно у цій книжці. Це перше видання де я намагався стисло надати знання програмування та роботобудування. Буду радий принести користь для ваших дітей. Певна річ, на початкових етапах ознайомлення, потрібна допомога батьків, дідусів, бабусь. Успіху. 

Опис

BUSINESSMAN — ЛЮДИНА СПРАВИ

ДО БАТЬКІВ, ДІДУСІВ, БАБУСЬ!

Навіщо людина народжується у цьому фізичному світі? Для чого ми даємо життя нашим дітям та внукам? Чому ми усі народжуємося в конкретно обраній країні, нації, сім’ї? Це ті риторичні запитання на які тільки сама людина може знайти відповіді, якщо забажає! Якщо ж ви хочете почути мою відповідь — вона наступна: отримання досвіду життя у фізичному вимірі для своєї душі та духу, а також подальшого розвитку нашого Вищого Я у інших вимірах Всесвіту!

Я недаремно поставив вам ці запитання, шановні батьки, бабусі та дідусі, наші діти та внуки до певного часу та відповідного віку не можуть знати відповіді на них. Ви ж, маючи реальний досвід фізичного життя, можете докоряти мені, що окрім роздумів про інші виміри Всесвіту потрібно нагодувати та виховати майбутніх мислителів уже зараз!!! І я цілком з вами згоден!!! Тому і пропоную вам разом подумати над майбутнім з своїми чадами! У плані роботи над цим проєктом, як бачите, я намагаюся залучати учнів шкіл різного віку! Роблю це свідомо тому, що вважаю сучасних молодих людей поколінням, яке повинне зробити колосальний крок (стрибок) у економічному розвитку нашої країни. Ваше, моє покоління повинні їм у цьому допомогти. Повірте, я ставлюся до цього не тільки як до гарних слів. Мною не керує тільки єдине бажання отримати дохід з людей, які прийдуть до мене за знаннями. Людина, яка займалася бізнесом, з давніх часів вважалася лідером, рушієм прогресу, була непересічною особистістю. Тому ваше благословення, як батьків, а також вибір дитини іти шляхом бізнесмена — принесе свої плоди у майбутньому!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Книга: Я твій перший робот, малюче”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *