Е-БІЗНЕС

ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАС….

Шановний відвідувачу! Дякую, що Ви завітали на сторінку мого сайту https://serpiko.info та залишили свій коментар! Мені важлива Ваша думка про зміст та стиль сайту. Ваш коментар буде додано після модерації. Успіху.

Маю надію, що знайдете тут всю необхідну для Вас інформацію. Буду вдячний за Ваше замовлення, яке виконаю якісно та вчасно. Нова модель бізнесової діяльності – системний електронний бізнес – дає змогу організувати власне підприємство в нових умовах ведення господарської діяльності, які пропонують інформаційні технології.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Інформаційні технології сьогодення (ІТ-сфера) швидкими темпами увійшла у наше життя і тому спілкування за допомогою мережі Internet уже є невід’ємною частиною суспільного життя громадян нашої країни. Прошу врахувати, що інформація і енергія це тотожні поняття.

КВЕД: 62.09 — Діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем. КВЕД: 95.11 — Ремонт комп’ютерів і периферійного устаткування. КВЕД: 62.02 Консультування з питань інформатизації.

Якщо оберете мене своїм інформаційним куратором для провадження системного електронного бізнесу — надам всю необхідну допомогу. Мій лоґін для реєстрації: serpiko Успіху. З повагою. І. Хомин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: