АВТОР

pic2

   

                           

          ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК…      

Serpiko_5

“Я продаю своє вміння за гроші.
Але я не торгую принципами:
честі, гідності, поваги — для тієї особистості,
яка на це не заслуговує!”

І. Хомин

Дорогу долає той, хто йде… І на цьому шляху людина залишає свій невидимий, енергетичний слід. У езотериці існує вислів сигнатурна частота. Іншими словами це енергетичний підпис, набір частот, кліше будь-якої особистості. Думки, слова, діяння — ці складові елементи нашого життя, на перший погляд, не заслуговують нашої прискіпливої уваги і ми не замислюючись множимо вереницю слів, створюємо заплутані лабіринти з подій, полишаємо мереживо наших думок на Полотні Долі, яку на своїй долоні тримає Творець Всесвіту даючи кожному з нас можливість виправити, переосмислити, змінити шлях з минулого на шлях майбутнього — полишити новий енергетичний слід! Який?!…

«Gnoti seauton» — пізнай себе самого! Такий напис зроблено на фронтоні Дельфійського храму у Греції. Пізнання себе самого в цьому світі починається з свого імені на прізвища у дитячі роки та усвідомлення себе людиною. Отож, дозвольте відрекомендуватися:

Хомин Ігор Йосипович (логін: Serpiko), українець — народився у 1956 році на Дрогобиччині в селі Грушів — за 30 км. від батьківського обійстя Івана Яковича Франка. Ріс, вчився, працював — служив, працював, вчився… На даному етапі свого життя займаюся підприємницькою діяльністю у IT-сфері з 2003 року.

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ за КВЕД:

62.09 — Діяльність у сфері інформаційних технологій і компютерних систем.

62.02 — Консультування з питань інформатизації.

62.01 — Комп’ютерне програмування: web-програмування.

47.91 — Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.

73.20 — Дослідження конюнктури ринку та виявлення громадської думки.

У духовному доробку — три електронні книги: © Serpiko.Ukraine.eBook
© “Плаче душа” 1993-2003 рр., – збірка віршів.
© “Бізнесмен — людина справи”  -2005 — 2013 рр.
© “Перший крок…” – ІТ-проект: Системний електронний бізнес – 2015 р.

Друковані видання: © Serpiko.Ukraine.eBook
© “Я твій перший робот, малюче!” – друковане, повністю кольорове видання 2021 року.

Християнин за віросповіданням. Не визнаю поділу на конфесії — вважаю це небажанням розвитку служителів культу — хоча розумію їх необхідність на даному етапі для особистості. Сповідую Принцип Христа у кожній людині. Намагаюся слідувати та утриматися на стезі Світла через виконання Шести Правил Шляху наданих Великим Білим Братством, або — Вознесеними Владиками.

ШІСТЬ ПРАВИЛ ШЛЯХУ
(Правила Дороги)
(Вчення Вознесених Владик)

  1. По Дорозі ідуть при повному світлі дня, яким Шлях освічують Ті, хто знає і відає. Ніщо не може бути заховане і на кожному повороті людина повинна зустрітися з самою собою.

  2. На Дорозі заховані речі стають явними. Кожен бачить і знає підлість кожного (Я не можу знайти іншого слова, мій брате, щоби перекласти древній термін, який означає приховану недолугість, підлість, повне невігластво і егоїзм, що є відмінними рисами середнього прагнучого). І у цьому розкритті немає повернення, немає відштовхування один від одного і немає невпевненості у Дорозі. Дорога веде тільки дальше – в день.

  3. По Дорозі ідуть не поодинці. Немає похапливості і поспіху. Але і немає можливості розтринькувати час. Знаючи це, кожен Пілігрим1 направляє свої стопи вперед і потрапляє в оточення своїх братів. Деякі ідуть дальше; він прямує за ними. Деякі відстають; він стримує крок. Він мандрує не один.

  4. Є три речі, котрих повинен уникати Пілігрим. Носити капюшон або маску, яка ховає його лице від інших; нести з собою воду, якої вистачить тільки для втамування власної спраги; опиратися на плечі іншого, не спираючись на посох.

  5. Кожен Пілігрим в Дорозі повинен нести з собою те, що йому потрібно: глечик з вогнем, щоби зігріти своїх братів; лампу, щоби освітити своє серце і показати братам природу свого скритого життя; гаманець з золотом, яке він не розкидає по дорозі, а ділить з братами; запечатаний сосуд, в якому заховане все його устремління, яке він положить до ніг Того, Хто чекає, щоби привітати його біля воріт – запечатаний сосуд.

  6. Пілігрим, який іде по Дорозі, повинен мати відкрите вухо, жертовну руку, мовчазний язик, чисте серце, золотий голос, швидку ногу і відкрите око, яке бачить світло. Він знає, що мандрує не сам.

 Дякую! Успіху! З Богом!

З повагою. І. Хомин

1Мандрівник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: