Е-центр інфобізнесу

pic2

ЕЛЕКТРОННИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ

centr

Електроніка, інформація, нано-технології, віртуальні світи, двійковий код для розвитку нової цивілізації, компютери в яких обробка інформації за допомогою двійкового коду (1-0 або лінійного “так” – “ні”) — полишена далеко позаду і на світову арену стрімко виходять квантові комп’ютери нового покоління, які зможуть працювати за схемою: / “так” , “ні” — “ні” , “так”/; / “так” , “ні” , “ні” , “так” — “ні”, “так”, “так”, “ні”/ , [1,0 — 0,1; 1,0 ,0,1 — 0,1,1,0] (іншими словами нелінійна послідовність!) у яких, як запевняють вчені, неймовірна кількість можливостей для обробки інформації, де суперкомп’ютер NASA — дитяча іграшка!.. Усе це надає дуже великі можливості для розвитку інтелекту людини та зміни навколишнього середовища. Я пригадую прочитану фантастичну книжку у тринадцять років коли людина повертається з далекої космічної мандрівки через багато століть і їй будують будинок, меблі і усе, що потрібно для життя, — за декілька годин! Мене це тоді дуже вразило (а у наш час 3D-принтери друкують будинки, мости, автодеталі, їжу, телепортують об’єкти з одного принтера до іншого!!!..). У 2008 році я натрапив на один з роликів YouTube про можливості компютерів нового покоління — він вразив мене не менше! Перегляньте і все зрозумієте! Рекомендую.

Електронний центр інформаційного бізнесу! Шановні читачі, я на сторінках даного блогу спробую провести вас по ще незвіданих стежках (навіть для мене самого!) інформаційного бізнесу який, на мою думку, тільки зароджується! Тому запрошую кожного з вас прийняти у цьому участь! Я не маю наміру образити тих людей, які уже працюють у віртуальному світі інтернету за допомогою своїх сайтів, а також вважають себе гуру інфобізнесу — намагаючись продати за захмарними цінами те, що кожен з вас зможе досягнути кропіткою працею та бажанням вчитися. Вміння неможливо купити за гроші!!! Тільки через власне устремління кожен отримує ДОСВІД! Я не говорю, що не потрібно сплачувати кошти за чужу виконану роботу, але яку б суму ви не платили за отриману інформацію від іншого — все одно ви повинні її зрозуміти і опрацювати особисто. Тому висновок: не вважайте встановлену велику ціну — рівнозначну запропонованій інформації. Її можна отримати за набагато меншу ціну, або ж і безкоштовно! Вибір за кожним з вас.

 

  • ІНФОРМАЦІЯ – це інструмент для реалізації ідеї або ідей в матерії фізичного плану Землі.

  • АНАЛІТИЧНА РОБОТА – це засіб для створення інформаційної (словесно,- графічно,- математичної) моделі через формотворчий процес.

Я зробив цей вступ для того, щоби не було спокуси у читача, що я даним сайтом або електронною книжкою надам будь-кому готовий рецепт отримання величезного грошового потоку без застосування власних зусиль. Я спробую дати напрям, яким шляхом іти! Але Шлях кожен долає одноосібно! Успіху!

Отже, щоби іти по Шляху — потрібна:

МЕТА⇒  НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ  Підприємницька діяльність для забезпечення фінансово-матеріальних потреб.
ІДЕЯ ⇒   ВИБІР ДІЯЛЬНОСТІ Системний електронний бізнес.
РЕАЛІЗАЦІЯ ⇒ СТРУКТУРА ДІЯЛЬНОСТІ Інформаційна модель бізнесу.

Термін – електронний бізнес (з англійської: e-business; electronic business) – ділова активність, що використовує можливості глобальних інформаційних мереж для перетворення внутрішніх і зовнішніх зв’язків компанії з метою створення прибутку.

Різновид електронного бізнесу – електронна комерція (від англ. e-commerce; electronic commerce)— це сфера цифрової економіки, що включає всі фінансові та торгові транзакції які проводяться за допомогою комп’ютерних мереж, та бізнес-процеси, пов’язані з проведенням цих транзакцій.

До електронної комерції відносять електронний обмін інформацією (англ. Electronis Data Interchange, EDI), електронний рух капіталу (від англ. Electronic Funds Transfer, EFS), електронну торгівлю (з англ. E-Trade), електронні гроші (E–Cash) електронний маркетинг (англ.E-Marketing), електронний банкінг (від англ. E-Banking), електронні страхові послуги (від англ. E-Insurance) тощо.

Найкращою агітацією за діяльність у будь-якій сфері людського суспільства є власний досвід та практичне застосування теоретичних постулатів, які проголошує особистість. Я б виділив чотири головні напрями електронного бізнесу: IT-аутсорсинг, IT-консалтинг, IT-франчайзинг, IT-фріланс і тому вважаю, що саме це можна назвати СИСТЕМНИМ ЕЛЕКТРОННИМ БІЗНЕСОМ. 

Тому хочу спрямувати вашу увагу, шановні колеги, на наступні слова: Те, що написано в  IT-проекті: Системний електронний бізнес “ПЕРШИЙ КРОК…”, (завантажити електронну книгу в секції інтернет-магазину) базується на опрацьованому матеріалі, моєму власному досвіді і реалізовується практично через особисту бізнесову діяльність!”. Шукайте і знайдете, стукайте і вам відчинять, просіть і буде вам дано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: