82100, м. Дрогобич, Львівська область, Україна

+380969538517 skype: serpikoua serpiko@i.ua

Криптовалюти: міф чи реальність?

ГРУПА: A12 GLOBAL GROUP
Куратор групи: СЕНДІ — Південна Корея

Група А12 Global GroupУкраїна, м. Дрогобич
Інформаційний куратор: Ігор Лудин +380677660386
Інформаційний куратор: Ігор Хомин +380679479774

КИТАЙСЬКА КРИПТОВАЛЮТА FHC
(Phoenix Coin Фенікс Коін)

https://bizznesf59.wixsite.com/lcfhc
https://youtu.be/JzCbb2VvKfQ
http://lcfhc.com

Дозвольте, шановний партнере, допомогти Вам зробити перший крок по шляху діяльності в системному електронному бізнесі фізичного виміру планети Земля. Також прошу врахувати, що у Всесвіті існує Право Не Знати! Це певний фільтр, щоби вберегти особистість від тих Знань, які вона не бажає отримати без своєї згоди, не порушуючи Права Вільного Вибору — наданого Творцем. Вибір за людиною — бажає вона ЗНАТИ чи ні, а також коли хоче це ЗНАТИ?

З повагою. І. Хомин

Де межа між бажанням та реальністю? Бажанням отримати та реально володіти отриманим? Отримуючи — не загубити?

КОЖЕН БАЧИТЬ ТЕ, ЩО ХОЧЕ БАЧИТИ!!!

DVD7КРИПТОВАЛЮТАцифрові електронні гроші, засновані на технології blockchain (блокчейн). (Bitcoin — англ. Bit — найменша одиниця інформації; Coin — монета. Дослівно — цифрова монета). Біткойн, в першу чергу, це — інформація, яку для зручності розуміння “обізвали” криптовалютою віртуальними грошима. Приставка “крипто” означає, що ця інформація — зашифрована. Тобто біткойн — це зашифровані віртуальні гроші https://www.ukrinform.ua

https://serpiko.info

БЛОКЧЕЙНпослідовний шлях передачі зашифрованих символів від одного комп’ютера до іншого. (Вікіпедія: Ланцюжок блоків транзакцій (англ.Blockchain, Block chain від block — блок, chain — ланцюг).

Навіщо мені біткоіни? У мене є гроші в гривнах, доларах — для чого мені конвертувати їх у криптовалюти? Який у цьому сенс? Такі запитання можна прочитати у коментарях до статей про біткойни! Я попробую у даній статті відповісти на дані запитання через інформаційну рекламну кампанію нової електронної валюти Китаю FHC — фенікс коін.

Минулого (або позаминулого?) року я прочитав у інтернеті інформацію про те, що швейцарські банкіри прогнозують протягом п’яти років поступове вилучення з обігу паперових валют різних країн та введення у обіг криптовалют, або електронних грошей. З дитинства звик довіряти банківським установам, а тим більше таким заявам від фінансових метрів, якими є щвейцарські банкіри! Не можу втриматися від “шпильки у тіло” наших банківських установ, які, на жаль, не відповідають за останні 26 років Незалежності України критеріям (точно, як у банку) фінансових установ тієї ж Швейцарії! Злодійсто, обман, только мойо — ось набір сучасного банкіра України! Певна річ, потрібно віддати належне, так поступають не всі, за рідким виключенням є і чесні банки та банкіри.

1. ІДЕЯ

FHC (Phoenix Coin Фенікс Коін). На початку цього року інтернет сколихнула новина про те, що китайці мають намір видобувати та впроваджувати у обіг свою електронну цифрову валюту! Для реалізації цієї ідеї було створено компанію LCFHC — Люблю Китай Фенікс Коін http://lcfhc.com та http://www.lcyxf.com — сайти компанії де проводиться реєстрація бажаючих придбати та оперувати цими електронними грошами.

2. ЛЮДСЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Компанія розпочала реалізацію своєї ідеї через рекламну кампанію за допомогою системи MLM (Multilevel Marketing) — мережевого маркетингу, який у народі носить назву піраміди і у багатьох асоціюється з негативним досвідом будь-якої мережевої структури де фігурують фінанси!? Але скажіть — де їх немає? І де немає пірамідальної побудови будь-якої організації? Приклади? Будь ласка: директор, заступники, майстри, робітники, гроші! Держава: Президент, Верховна рада, Громадянське суспільство, гроші! Церква: Папа, священство, паства, гроші. Всесвіт: Творець, Христос, Чоловік, Жінка, Діти, Любов. Іншими словами — це структура Ієрархії.

Компанія має намір залучити до своєї структури на менше 100 000 000 (сто мільйонів чоловік) по всьому світу і, зверніть увагу, не вимагає грошей за реєстрацію, а сплачує у акційний період свої кошти тим партнерам, які проводять для неї рекламну кампанію у своїх країнах!!! Шановні друзі, ви часто бачили, щоби маркетингові структури на першому етапі віддавали гроші, а не отримували їх від бажаючих зареєструватися???

На даний час у групі А12 Global Group налічується близько 4 млн. чоловік з різних країн світу.

3. МЕТА ТА МОТИВАЦІЯ

МЕТА: У мене немає повноважень, ані від імені Компанії LCFHC, а тим більше від Уряду Китаю, щоби від їхнього імені описувати кінцеву мету цієї ідеї. Від себе особисто додам, якщо відомо, що реалізація китайської електронної криптовалюти курується Урядом Китаю — тоді вважаю, що це є реалізацією ідеї фінансової незалежності країни, а саме Китаю, у віртуальному світі електронних криптовалют, що рано чи пізно приведе до реальної цифрової валюти на фізичному плані!!!

Дозволю собі поставити запитання таким чином: “Чому Україна так бездумно “роздає”, відпускає своїх людей для реалізації фінансової незалежності для інших країн і не враховує своїх власних інтересів виголошуючи вустами чиновника з Національного Банку України, що криптовалюти не є платіжними засобами???”. Чому Японія, США, ЄС, Канада, Австралія (та інші з різними застереженнями) визнають криптовалюти? Залишимо ці запитання поки що без відповідей... Час покаже хто правий!

МОТИВАЦІЯ: Вартість одного біткоїна до долара США станом на 8.10.2017 року становить: $ 4520.78, як говорять — без коментарів!!! Свого часу Лех Валенса (екс-Президент Польщі) говорив: “Для свободи людині потрібен, ще добре наповнений гаманець”! Для патріотів своїх країн — фінансова незалежність держави.

4. ФІНАНСОВО-МАТЕРІАЛЬНИЙ РЕСУРС

Сайти компанії для реєстрації:

https://lcfhc.com — головний сайт компанії для реєстрації партнерів (на даний час сайт закрито на реконструкцію. Планується робота сайту у першій-другій декаді жовтня 2017 року. Буде продовжено акційний період реєстрації з виплатою на рахунок фінансів).

http://www.lcyxf.com — сайт для реєстрації на торгівельному майданчику компанії. Сайт працює, реєстрація проводиться, хоча сайт і має обмежений функціонал. При відкритті основного сайту — сайт торгівельного майданчику буде включено до головного сайту компанії.

WeChatКитайська регіональна платформа (соцмережа). Використовується компанією для здійснення грошових транзакцій за допомогою мобільних пристроїв (телефони, планшети, комп’ютери) з використанням QR-кодів. (Вікіпедія: кит. 微信, піньїнь: Wēixìn, дослівно «мікро повідомлення») — мобільна платформа для обміну текстовими та голосовими повідомленнями, розроблена компанією Tencent. WeChat дає змогу ділитися фото та відео, робити масові розсилки, обмінюватися контактами через Bluetooth, підтримуються QR-коди для швидкого додання контакту, обробка фотографій фільтрами, а також сервіс машинного перекладу. В середині додатку є можливість здійснювати грошові перекази та проводити оплату послуг. Реєстрація продовжується. Є можливість встановлення віртуальної операційної системи Android на комп’ютер. Докладно під час проведення реєстрації.

ФІНАНСОВИЙ РЕСУРС:

1. Після проходження реєстрації на головному сайті компанії LCFHC https://lcfhc.com партнеру надається власний ID-номер, особистий електронний кабінет та зараховується на рахунок $ 1380 (одна тисяча триста вісімдесят) доларів США. 2. Після проходження реєстрації на торгівельному майданчику http://www.lcyxf.com партнеру надається власний ID-номер, особистий електронний кабінет та зараховується на рахунок 1000 (одну тисячу) китайських юанів. Після проходження додаткової реєстрації у власному кабінеті — на рахунок зараховується ще 8 000 (вісім тисяч) китайських юанів. Загальна сума реєстрації становить 9000 (дев’ять тисяч) юанів, які еквівалентні $ 1366 (одна тисяча триста шістдесят шість) доларів США (один долар = 6,5884 юаня).

ОТЖЕ, загальна сума після реєстрації становить: $ 2 746 (дві тисячі сімсот сорок шість) доларів США!

Додатковий бонус головного сайту: якщо зареєстрований партнер рекомендує людину для реєстрації на сайті компанії — йому (партнеру) нараховується $ 100 (сто) доларів США додатково за кожну рекомендацію.

Додатковий бонус торгівельного майданчику: якщо зареєстрований партнер рекомендує людину для реєстрації на торгівельному майданчику — йому (партнеру) нараховується 50 (п’ятдесят) юанів додатково за кожну рекомендацію.

Koshty

5. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ

Реєстрація проводиться тільки за ID-номером інформаційного куратора, який рекомендує та реєструє майбутнього партнера компанії. Зареєстрований партнер надає: свій номер мобільного телефону, прізвище та ім’я написане латиною, номер та серію паспорта (закордонного або українського) — після реєстрації входить у першу лінію мережевої структури (MLM) інформаційного куратора. Зареєстрований партнер набуває статусу інформаційного куратора для своєї майбутньої мережевої структури, а його структура буде другою лінією для його партнера, який надав рекомендацію і зареєстрував його у компанії LCFHC.

УВАГА!!! АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ РЕЄСТРАЦІЇ У КОМПАНІЇ З ВИПЛАТОЮ ФІНАНСІВ НА ОСОБИСТИЙ РАХУНОК МАЄ ОБМЕЖЕНИЙ ТЕРМІН!

Після реконструкції та відновлення роботи головного сайту https://lcfhc.com — буде ще надано певний час для проведення акційної реєстрації, а у подальшому реєстрація у компанію буде проводитися, як і у будь-якій класичній мережевій структурі для провадження бізнесу з допомогою компанії потрібно інвестувати певну суму грошей. Які терміни акційної пропозиції поки що невідомо.

6. РЕЗУЛЬТАТ Залежить від кожного з нас!

Чому китайська компанія LCFHC сплачує своїм зареєстрованим партнерам на першому етапі досить таки непогані фінансові виплати? Відповідь надав головний куратор нашої групи А12 — СЕНДІ:

1. Для швидкого старту компанією було запропоновано використати мережеву структуру (MLM).

2. Ця структура надає можливість швидкої реалізації рекламної кампанії (від людини до людини) у будь-якій країні світу!

3. Тому і оплачується рекламування даного виду бізнесу напряму кожній зареєстрованій людині на особистий рахунок.

4. Компанія формує штат працівників у кожній країні світу для подальшої роботи.

ЯК МОЖНА ВИКОРИСТАТИ НАДАНІ ГРОШІ НА ОСОБИСТОМУ РАХУНКУ?

1. 1/3 частину коштів партнер має право вивести на свою банківську карту і розпоряджатися на свій розсуд!

2. Іншу 1/3 частину коштів зможе витратити для купівлі товарів на торгівельному майданчику Компанії.

3. Ще 1/3 частину коштів потрібно буде використати для купівлі електронної криптовалюти Компанії Фенікс Коін.

СПЛАТА ПОДАТКІВ. Кожен особисто вирішує для себе сплачувати йому податок чи ні у казну тієї країни де проводиться діяльність.

Особисто від себе додам наступне. Я, Хомин Ігор Йосипович, приватний підприємець у IT-сфері з п’ятнадцяти-річним стажем. Не було такого місяця, щоби мною не сплачувалися податки до казни України! Якщо я буду мати змогу виводу коштів з особистого рахунку на свій банківський рахунок у країні Україна — обов’язково буде сплачено податок згідно законодавства.

7. БЛАГОСЛОВЕННЯ — або іншими словами добро на реалізацію ідеї. Я недаремно використовую у своїй діяльності провадження системного електронного бізнесу релігійний вислів Благословення! Скажу коротко: при наданні людині рекомендації ви благословляєте її на певну діяльність та несете непряму відповідальність за її дії у вашій спільній роботі. Кармічну складову фізичного виміру ще ніхто не відміняв.

НА ЗАВЕРШЕННЯ. Якщо Ви, мій шановний майбутній партнере, маєте намір зареєструватися у компанії LCFHC та долучитися до системного електронного бізнесу, а також обираєте мене, Хомина Ігора Йосиповича, приватного підприємця у сфері інформаційних технологій (ІТ) своїм інформаційним куратором однієї з гілок групи А12 Global Group — ласкаво прошу до команди!

Site: https://serpiko.info mailto: serpiko@i.ua skype: serpikoua тел.роб: +380969538517 тел. особ. +380679479774

Успіху. З повагою. /І. Хомин/
9.10.2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *