Криптовалюти: міф чи реальність?

Криптовалюти: міф чи реальність?

ГРУПА: A12 GLOBAL GROUP
Куратор групи: СЕНДІ — Південна Корея

Група А12 Global GroupУкраїна, м. Дрогобич
Інформаційний куратор: Ігор Лудин +380677660386
Інформаційний куратор: Ігор Хомин +380679479774

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ, БУДЬТЕ ДОБРІ ОЗНАЙОМИТИСЯ З НАСТУПНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ВІД 11.05.2018

ПЕРШ ЗА ВСЕ ДОЗВОЛЬТЕ ПРИНЕСТИ СВОЇ ВИБАЧЕННЯ ВІД СЕБЕ ОСОБИСТО, А ТАКОЖ ВІД МОГО ПАРТНЕРА ЗА ЗАВДАНІ НЕЗРУЧНОСТІ З ПОСТІЙНИМ ПЕРЕНЕСЕННЯМ ВВЕДЕННЯ У ДІЮ ПОВТОРНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НА НОВОМУ САЙТІ КИТАЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ LCFHC! НА НАШУ ДУМКУ ЦЕ УЖЕ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ — ПРИЧИНИ НАМ НЕ ВІДОМІ! ТОМУ, ЩЕ РАЗ ПРИНОСИМО СВОЇ ВИБАЧЕННЯ! ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

Також, будьте добрі, ознайомитися з наступною інформацією, яку ми отримали на початку місяця і прийняти рішення кожному особисто, як йому поступати згідно цих отриманих даних.

МИ З ПАРТНЕРОМ РОЗГОРТАТИ НОВУ КАМПАНІЮ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ НОВОЇ КРИПТОВАЛЮТИ НАМІРУ НЕ МАЄМО! ЯК ПОСТУПАТИ ВАМ — ВИБІР ЗА КОЖНИМ ОКРЕМО! УСПІХУ.

Текст приведено мовою оригіналу.

“ВСЕМ, ДОБРОГО ВРЕМЕНИ СУТОК! ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ПАРТНЁРОВ, ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ НА ТОРГОВОЙ ПЛОЩАДКЕ!

ИНФОРМАЦИЯ ОТ СЭНДИ ПО КОМПАНИИ LCFHC ДЛЯ ГРУППЫ А12 :

В КАЧЕСТВЕ КОМПЕНСАЦИИ ЗА ПРИЧИНЕННЫЕ НЕУДОБСТВА, ПО СОГЛАСОВАНИЮ С РУКОВОДСТВОМ КОМПАНИИ, ИНВЕСТОРОМ ГРУППЫ А12 SUN И СЭНДИ

БЫЛО ПРЕДЛОЖЕНО СЛЕДУЮЩЕЕ РЕШЕНИЕ:

1, НОВАЯ МОНЕТА ATTRA, КОТОРАЯ БУДЕТ ВЫПУЩЕНА И АНОНСИРОВАНА ЧЕРЕЗ 2 НЕДЕЛИ.

2. ATTRA- ЭТО МОНЕТА, КОТОРУЮ ВЫПУСКАЕТ НАША ГЛОБАЛЬНАЯ ГРУППА А12. ОНА БУДЕТ ЗАЛИСТОВАНА НА БИРЖЕ SUPONIC В ИЮНЕ ЭТОГО ГОДА.

3. SUPONIC – ЭТО КРИПТОБИРЖА НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ!

14.04.2018 СОСТОЯЛСЯ ФОРУМ ПО ПРЕЗЕНТАЦИИ ЭТОЙ ПЛАТФОРМЫ.

5. ПО СЛОВАМ СЭНДИ НОВАЯ МОНЕТА А12 ОБЕЩАЕТ ХОРОШИЙ РОСТ НА БИРЖЕ SUPONIC

6. МОНЕТА ATTRA НЕ БУДЕТ ИМЕТЬ МАРКЕТИНГ.

7. ДЛЯ ПОЛУЧЕНИЯ 100 БЕСПЛАТНЫХ МОНЕТ- ATTRA – ВАМ НЕОБХОДИМО ЗАПОЛНИТЬ АНКЕТУ НА АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКЕ  (ИСПОЛЬЗУЯ ПОЧТУ – ТОЛЬКО GMAIL.COM – КОТОРАЯ ВПИСАНА В АНКЕТУ НА САЙТЕ ТОРГОВОЙ ПЛОЩАДКИ)!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNAHdjgrFiR1LVIi0-0889cYRjk1UMb5wjEMKTNPYU76mDEw/viewform

ПАРОЛЬ В АНКЕТЕ ПРИ ЗАПОЛНЕНИИ УКАЗЫВАЕМ  ТЕХНИЧЕСКИЙ ДЛЯ ВСЕХ – 123456, КОГДА МОЖНО БУДЕТ ЕГО СМЕНИТЬ НА СВОЙ ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ БУДЕТ ДАНА ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ!

8. ВСЕГО НУЖНО СОЗДАТЬ ГРУППУ 1 000 000 ПАРТНЕРОВ

9. О ВСЕХ МОМЕНТАХ СВЯЗАННЫХ С НОВОЙ МОНЕТОЙ БОЛЕЕ ПОДРОБНО  МЫ УЗНАЕМ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ.

10. ПО ГРАФИКУ ВСТРЕЧ СЭНДИ 26-30 АПРЕЛЯ – ВСТРЕЧА  С РУКОВОДСТВОМ КОМПАНИИ LCFHC.

Как заполнять форму :

Первая строка – имя на английском
Вторая строка- Фамилия – на английском
Третья строка – страна на английском
Четвертая строка – фамилияимя – объединенные без пробелов
Пятая строка 123456 – пароль – у всех одинаковый
Шестая строка – почта только Gmail
Седьмую строчку – не заполняем вторая почта не нужна
Восьмая строка – ставим 00 вместо плюса и потом код страны и дальше Ваш телефон: 00ХХХХХХХХХ
Больше ничего не заполняем. Нажимаем на синюю кнопку ОТПРАВИТЬ !

КО ВСЕМ РУКОВОДИТЕЛЯМ СТРУКТУР ИЛИ ОДИНОЧКАМ – ПРОСЬБА – ВЫСЛАТЬ МНЕ СПИСОК ТЕХ, КТО ЗАПОЛНИЛ И ОТПРАВИЛ ФОРМУ

В ТАКОМ ВИДЕ:

Первая строка – Имя на английском
Вторая строка- Фамилия – на английском
Третья строка – Страна на английском
Четвертая строка – фамилияимя – объединенные без пробелов
Пятая строка 123456 – пароль – у всех одинаковый
Шестая строка – почта только Gmail
Восьмая строка – ставим 00 вместо плюса и потом код страны и дальше Ваш телефон: 00ХХХХХХХХХ

ПРЕДПОЛАГАЕМАЯ НАЧАЛЬНАЯ ЦЕНА МОНЕТЫ – 0,50 $”

Також, дозволю собі рекомендувати вам, після написаного вище, все ж таки не розчаровуватися — за криптовалютами майбутнє. Будьте добрі звернути увагу на криптовалюту EMERCOIN. Це і потужний розвиток різних форм технології блокчейн, а також не дуже затратний, у грошовому еквіваленті, видобуток криптовалюти Emercoin. Якщо вас це зацікавить — будемо раді допомогти.
З повагою. Хомин І., Лудин І.

Зверніть увагу: нижче наведена інформація уже не актуальна. Можлива тільки для ознайомлення. Для будь-якого практичного застосування  непридатна. Дякуємо за розуміння. 11.05.2018 року.

КИТАЙСЬКА КРИПТОВАЛЮТА FHC
(Phoenix Coin Фенікс Коін)

https://bizznesf59.wixsite.com/lcfhc
https://youtu.be/JzCbb2VvKfQ
http://lcfhc.com

Дозвольте, шановний партнере, допомогти Вам зробити перший крок по шляху діяльності в системному електронному бізнесі фізичного виміру планети Земля. Також прошу врахувати, що у Всесвіті існує Право Не Знати! Це певний фільтр, щоби вберегти особистість від тих Знань, які вона не бажає отримати без своєї згоди, не порушуючи Права Вільного Вибору — наданого Творцем. Вибір за людиною — бажає вона ЗНАТИ чи ні, а також коли хоче це ЗНАТИ?

З повагою. І. Хомин

Де межа між бажанням та реальністю? Бажанням отримати та реально володіти отриманим? Отримуючи — не загубити?

КОЖЕН БАЧИТЬ ТЕ, ЩО ХОЧЕ БАЧИТИ!!!

DVD7КРИПТОВАЛЮТАцифрові електронні гроші, засновані на технології blockchain (блокчейн). (Bitcoin — англ. Bit — найменша одиниця інформації; Coin — монета. Дослівно — цифрова монета). Біткойн, в першу чергу, це — інформація, яку для зручності розуміння “обізвали” криптовалютою віртуальними грошима. Приставка “крипто” означає, що ця інформація — зашифрована. Тобто біткойн — це зашифровані віртуальні гроші https://www.ukrinform.ua

https://serpiko.info

БЛОКЧЕЙНпослідовний шлях передачі зашифрованих символів від одного комп’ютера до іншого. (Вікіпедія: Ланцюжок блоків транзакцій (англ.Blockchain, Block chain від block — блок, chain — ланцюг).

Навіщо мені біткоіни? У мене є гроші в гривнах, доларах — для чого мені конвертувати їх у криптовалюти? Який у цьому сенс? Такі запитання можна прочитати у коментарях до статей про біткойни! Я попробую у даній статті відповісти на дані запитання через інформаційну рекламну кампанію нової електронної валюти Китаю FHC — фенікс коін.

Минулого (або позаминулого?) року я прочитав у інтернеті інформацію про те, що швейцарські банкіри прогнозують протягом п’яти років поступове вилучення з обігу паперових валют різних країн та введення у обіг криптовалют, або електронних грошей. З дитинства звик довіряти банківським установам, а тим більше таким заявам від фінансових метрів, якими є щвейцарські банкіри! Не можу втриматися від “шпильки у тіло” наших банківських установ, які, на жаль, не відповідають за останні 26 років Незалежності України критеріям (точно, як у банку) фінансових установ тієї ж Швейцарії! Злодійсто, обман, только мойо — ось набір сучасного банкіра України! Певна річ, потрібно віддати належне, так поступають не всі, за рідким виключенням є і чесні банки та банкіри.

1. ІДЕЯ

FHC (Phoenix Coin Фенікс Коін). На початку цього року інтернет сколихнула новина про те, що китайці мають намір видобувати та впроваджувати у обіг свою електронну цифрову валюту! Для реалізації цієї ідеї було створено компанію LCFHC — Люблю Китай Фенікс Коін http://lcfhc.com та http://www.lcyxf.com — сайти компанії де проводиться реєстрація бажаючих придбати та оперувати цими електронними грошами.

2. ЛЮДСЬКИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Компанія розпочала реалізацію своєї ідеї через рекламну кампанію за допомогою системи MLM (Multilevel Marketing) — мережевого маркетингу, який у народі носить назву піраміди і у багатьох асоціюється з негативним досвідом будь-якої мережевої структури де фігурують фінанси!? Але скажіть — де їх немає? І де немає пірамідальної побудови будь-якої організації? Приклади? Будь ласка: директор, заступники, майстри, робітники, гроші! Держава: Президент, Верховна рада, Громадянське суспільство, гроші! Церква: Папа, священство, паства, гроші. Всесвіт: Творець, Христос, Чоловік, Жінка, Діти, Любов. Іншими словами — це структура Ієрархії.

Компанія має намір залучити до своєї структури на менше 100 000 000 (сто мільйонів чоловік) по всьому світу і, зверніть увагу, не вимагає грошей за реєстрацію, а сплачує у акційний період свої кошти тим партнерам, які проводять для неї рекламну кампанію у своїх країнах!!! Шановні друзі, ви часто бачили, щоби маркетингові структури на першому етапі віддавали гроші, а не отримували їх від бажаючих зареєструватися???

На даний час у групі А12 Global Group налічується близько 4 млн. чоловік з різних країн світу.

3. МЕТА ТА МОТИВАЦІЯ

МЕТА: У мене немає повноважень, ані від імені Компанії LCFHC, а тим більше від Уряду Китаю, щоби від їхнього імені описувати кінцеву мету цієї ідеї. Від себе особисто додам, якщо відомо, що реалізація китайської електронної криптовалюти курується Урядом Китаю — тоді вважаю, що це є реалізацією ідеї фінансової незалежності країни, а саме Китаю, у віртуальному світі електронних криптовалют, що рано чи пізно приведе до реальної цифрової валюти на фізичному плані!!!

Дозволю собі поставити запитання таким чином: “Чому Україна так бездумно “роздає”, відпускає своїх людей для реалізації фінансової незалежності для інших країн і не враховує своїх власних інтересів виголошуючи вустами чиновника з Національного Банку України, що криптовалюти не є платіжними засобами???”. Чому Японія, США, ЄС, Канада, Австралія (та інші з різними застереженнями) визнають криптовалюти? Залишимо ці запитання поки що без відповідей… Час покаже хто правий!

МОТИВАЦІЯ: Вартість одного біткоїна до долара США станом на 8.10.2017 року становить: $ 4520.78, як говорять — без коментарів!!! Свого часу Лех Валенса (екс-Президент Польщі) говорив: “Для свободи людині потрібен, ще добре наповнений гаманець”! Для патріотів своїх країн — фінансова незалежність держави.

4. ФІНАНСОВО-МАТЕРІАЛЬНИЙ РЕСУРС

Сайти компанії для реєстрації:

https://lcfhc.com — головний сайт компанії для реєстрації партнерів (на даний час сайт закрито на реконструкцію. Планується робота сайту у першій-другій декаді жовтня 2017 року. Буде продовжено акційний період реєстрації з виплатою на рахунок фінансів).

http://www.lcyxf.com — сайт для реєстрації на торгівельному майданчику компанії. Сайт працює, реєстрація проводиться, хоча сайт і має обмежений функціонал. При відкритті основного сайту — сайт торгівельного майданчику буде включено до головного сайту компанії.

WeChatКитайська регіональна платформа (соцмережа). Використовується компанією для здійснення грошових транзакцій за допомогою мобільних пристроїв (телефони, планшети, комп’ютери) з використанням QR-кодів. (Вікіпедія: кит. 微信, піньїнь: Wēixìn, дослівно «мікро повідомлення») — мобільна платформа для обміну текстовими та голосовими повідомленнями, розроблена компанією Tencent. WeChat дає змогу ділитися фото та відео, робити масові розсилки, обмінюватися контактами через Bluetooth, підтримуються QR-коди для швидкого додання контакту, обробка фотографій фільтрами, а також сервіс машинного перекладу. В середині додатку є можливість здійснювати грошові перекази та проводити оплату послуг. Реєстрація продовжується. Є можливість встановлення віртуальної операційної системи Android на комп’ютер. Докладно під час проведення реєстрації.

ФІНАНСОВИЙ РЕСУРС:

1. Після проходження реєстрації на головному сайті компанії LCFHC https://lcfhc.com партнеру надається власний ID-номер, особистий електронний кабінет та зараховується на рахунок $ 1380 (одна тисяча триста вісімдесят) доларів США. 2. Після проходження реєстрації на торгівельному майданчику http://www.lcyxf.com партнеру надається власний ID-номер, особистий електронний кабінет та зараховується на рахунок 1000 (одну тисячу) китайських юанів. Після проходження додаткової реєстрації у власному кабінеті — на рахунок зараховується ще 8 000 (вісім тисяч) китайських юанів. Загальна сума реєстрації становить 9000 (дев’ять тисяч) юанів, які еквівалентні $ 1366 (одна тисяча триста шістдесят шість) доларів США (один долар = 6,5884 юаня).

ОТЖЕ, загальна сума після реєстрації становить: $ 2 746 (дві тисячі сімсот сорок шість) доларів США!

Додатковий бонус головного сайту: якщо зареєстрований партнер рекомендує людину для реєстрації на сайті компанії — йому (партнеру) нараховується $ 100 (сто) доларів США додатково за кожну рекомендацію.

Додатковий бонус торгівельного майданчику: якщо зареєстрований партнер рекомендує людину для реєстрації на торгівельному майданчику — йому (партнеру) нараховується 50 (п’ятдесят) юанів додатково за кожну рекомендацію.

Koshty

5. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ

Реєстрація проводиться тільки за ID-номером інформаційного куратора, який рекомендує та реєструє майбутнього партнера компанії. Зареєстрований партнер надає: свій номер мобільного телефону, прізвище та ім’я написане латиною, номер та серію паспорта (закордонного або українського) — після реєстрації входить у першу лінію мережевої структури (MLM) інформаційного куратора. Зареєстрований партнер набуває статусу інформаційного куратора для своєї майбутньої мережевої структури, а його структура буде другою лінією для його партнера, який надав рекомендацію і зареєстрував його у компанії LCFHC.

УВАГА!!! АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ РЕЄСТРАЦІЇ У КОМПАНІЇ З ВИПЛАТОЮ ФІНАНСІВ НА ОСОБИСТИЙ РАХУНОК МАЄ ОБМЕЖЕНИЙ ТЕРМІН!

Після реконструкції та відновлення роботи головного сайту https://lcfhc.com — буде ще надано певний час для проведення акційної реєстрації, а у подальшому реєстрація у компанію буде проводитися, як і у будь-якій класичній мережевій структурі для провадження бізнесу з допомогою компанії потрібно інвестувати певну суму грошей. Які терміни акційної пропозиції поки що невідомо.

6. РЕЗУЛЬТАТ Залежить від кожного з нас!

Чому китайська компанія LCFHC сплачує своїм зареєстрованим партнерам на першому етапі досить таки непогані фінансові виплати? Відповідь надав головний куратор нашої групи А12 — СЕНДІ:

1. Для швидкого старту компанією було запропоновано використати мережеву структуру (MLM).

2. Ця структура надає можливість швидкої реалізації рекламної кампанії (від людини до людини) у будь-якій країні світу!

3. Тому і оплачується рекламування даного виду бізнесу напряму кожній зареєстрованій людині на особистий рахунок.

4. Компанія формує штат працівників у кожній країні світу для подальшої роботи.

ЯК МОЖНА ВИКОРИСТАТИ НАДАНІ ГРОШІ НА ОСОБИСТОМУ РАХУНКУ?

1. 1/3 частину коштів партнер має право вивести на свою банківську карту і розпоряджатися на свій розсуд!

2. Іншу 1/3 частину коштів зможе витратити для купівлі товарів на торгівельному майданчику Компанії.

3. Ще 1/3 частину коштів потрібно буде використати для купівлі електронної криптовалюти Компанії Фенікс Коін.

СПЛАТА ПОДАТКІВ. Кожен особисто вирішує для себе сплачувати йому податок чи ні у казну тієї країни де проводиться діяльність.

Особисто від себе додам наступне. Я, Хомин Ігор Йосипович, приватний підприємець у IT-сфері з п’ятнадцяти-річним стажем. Не було такого місяця, щоби мною не сплачувалися податки до казни України! Якщо я буду мати змогу виводу коштів з особистого рахунку на свій банківський рахунок у країні Україна — обов’язково буде сплачено податок згідно законодавства.

7. БЛАГОСЛОВЕННЯ — або іншими словами добро на реалізацію ідеї. Я недаремно використовую у своїй діяльності провадження системного електронного бізнесу релігійний вислів Благословення! Скажу коротко: при наданні людині рекомендації ви благословляєте її на певну діяльність та несете непряму відповідальність за її дії у вашій спільній роботі. Кармічну складову фізичного виміру ще ніхто не відміняв.

НА ЗАВЕРШЕННЯ. Якщо Ви, мій шановний майбутній партнере, маєте намір зареєструватися у компанії LCFHC та долучитися до системного електронного бізнесу, а також обираєте мене, Хомина Ігора Йосиповича, приватного підприємця у сфері інформаційних технологій (ІТ) своїм інформаційним куратором однієї з гілок групи А12 Global Group — ласкаво прошу до команди!

Site: https://serpiko.info mailto: serpiko@i.ua skype: serpikoua тел.роб: +380969538517 тел. особ. +380679479774

Успіху. З повагою. /І. Хомин/
9.10.2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: