ІТ-АУТСОРСИНГ

ІТ-АУТСОРСИНГ

Аутсорсинг (англ. outsourcing; Матеріал з Вікіпедії)— передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, яка зазвичай є також експертом у цьому виді робіт. Аутсорсинг часто використовується для скорочення витрат.

Найчастіше мається на увазі IT-аутсорсинг, тобто аутсорсинг інформаційних технологій, зокрема робіт зі створення та супроводу програмних продуктів. Очевидним чином можливість зменшення витрат при цьому пов’язана з великою зарплатнею програмістів (та в цілому з вартістю інтелектуальної праці) в країнах з розвиненою економікою.

Аутсорсинг бухгалтерського обслуговування — передача аутсорсеру (зовнішньому для компанії виконавцю) функцій з ведення та організації бухгалтерського обліку підприємства, складання і введення його фінансової звітності. Підприємство укладає з аутсорсинговою фірмою договір про надання бухгалтерських послуг на умовах аутсорсингу. У цьому договорі потрібно обов’язково прописати такі пункти: обов’язки сторін, порядок виконання робіт, умови оплати робіт, відповідальність сторін.

Згідно даних інтернет-порталу Prostoblog.com.ua станом на грудень 2014 року вартість аутсортингу бухгалтерських послуг становить: від 500 до 1500 грн. в місяць для компаній на єдиному податку і від 500 до 2500 грн в місяць для компаній на загальній системі оподаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: