БІЗНЕС ЕРИ ВОДОЛІЯ – ІНФОРМАЦІЯ

БІЗНЕС ЕРИ ВОДОЛІЯ – ІНФОРМАЦІЯ

Інформаційні технології сьогодення швидкими темпами увійшли в наше життя і тому спілкування через мережу Internet уже є невід’ємною частиною суспільного життя громадян нашої країни. Сучасний комп’ютерно-інформаційний світ ставить дуже високі вимоги до особистості. Вміння працювати з комп’ютером на рівні аматора – уже вважається правилом поганого тону, а тим більше невміння користуватися комп’ютерною технікою, особливо молодої людини – неприпустиме. Людина, яка займалася бізнесом, з давніх часів вважалася лідером, рушієм прогресу, була непересічною особистістю. А вміння отримати фінансовий дохід у поєднанні з духовним розвитком — характеризує людину будь-якої епохи, як особистість з глибоким розумінням життєвих процесів цього світу.

Займаючись бізнесом у IT-сфері протягом десяти років (електронний центр інформаційного бізнесу) http://serpiko.info http://serpiko.domdara.com приходжу до висновку, що не маю більше права залишатися осторонь процесів, які відбуваються в Україні протягом останнього десятиліття. Не сприйми, шановний читачу, дані слова, як високопарний стиль написання, але якщо ми разом з вами не почнемо будити наше українське громадянське суспільство від летаргічного сну, зневіри, деградації молодого покоління, небажання вчитися застосовувати власні зусилля для отримання фінансового забезпечення та отримання духовних надбань – ми можемо опинитися на задвірках шостої раси у Ері Водолія. А я думаю нікому з нас цього б не хотілося?

Нова модель бізнесової діяльності – системний електронний бізнес – дає змогу залучати та навчити, особливо молоде покоління, як організувати власне підприємство в нових умовах ведення господарської діяльності, які пропонує електронний бізнес. Яким чином?

Ми живемо один за рахунок іншого – це аксіома! І творимо нашу колективну реальність самі: своїми думками, словами, діями. Третє тисячоліття, ера Водолія, ще носить назву інформаційної ери. Більшість людей очікувало 21 грудня 2012 року фізичного кінця світу! Хоча багато джерел інформації (наприклад: Друнвало Мельхіседек – «Квітка Життя») акцентували увагу на точці переходу з однієї реальності у іншу і цей перехід буде тривати з 2013-2017 років, впритул до 2030. Шановний читачу, я ні у якому разі не маю наміру призначати нову дату «кінця світу»:) ніхто і не знає цієї дати але те, що діється на Землі з 1990 року – заставляє замислитися, а чи правильні вчинки ми здійснюємо у житті? Я хочу підвести вас до думки, що внутрішній світ – кожного з нас – впливає на світ фізичний і вносить зміни у навколишнє середовище!

Інформацію людина отримує за допомогою своїх п’яти почуттів – це фізичний рівень (інтуїцію, наприклад, – вважають шостим почуттям, а це уже більш тонкий рівень сприйняття). Прошу врахувати, що інформація і енергія тотожні поняття. Отримана інформація опрацьовується мозком людини і впливає на почуття, а так як це енергія – здійснюється вібраційний процес, який призводить до кристалізації тонких (атмічного, будхічного, манасичного, ментального, астрального, ефірного), а також фізичного тіл людини. Отже:

ІНФОРМАЦІЯ це:

ІН – дивідуальне
ФОР – мування
МА – три – Ц – і
І – стинного
Я

А Істинне Я людини у кожного своє в залежності від уміння отримати, зрозуміти, опрацювати і застосувати інформацію не тільки фізичного, а і інших рівнів буття! Істинне Я – це Принцип Христа у кожній людині! Якщо будь-яка людина це зрозуміє, а ще краще побачить (можу вас запевнити, що це цілком реально, фізичним зором, побачити Принцип Христа у іншій людині з притаманними їй рисами!) або ж, тим більше, проявить його у собі – це і буде їй нагородою!

Світ навколо нас – дуальний. День-ніч, чоловік-жінка, біль-насолода, радість-горе. І у цей же час – він потрійний. Незрима присутність третьої складової: ніч плавно переходить у ранок, народжується дитина, біль може принести залежність від ліків, горе, як і радість – можна балансувати смутком. Закон Трьох Сил у дії. Може тому ми живемо на третій планеті від Сонця? Ще Піфагор сказав, що трикутник сама головна фігура на Землі. І без цього застосування трьох сил не виник би світ у всій своїй красі.

Інформація – нематеріальна. Знання – уже може проявити інформацію у формі. Але тільки Мудрість здатна застосовувати створену форму не завдаючи шкоди! Вислів: «Хто володіє інформацією – володіє світом» є тому підтвердженням. Кінцевим результатом отриманої інформації, яку через знання застосували для створення форми – у вигляді власного бізнесу (класичного або електронного) – є грошовий еквівалент кристалізованої енергії фізичного плану.

©”Бізнесмен — людина справи” 2005-2013 р.р., авт. І.Й. Хомин — електронна версія книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: