СИСТЕМНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БІЗНЕС

У одній з езотеричних книг я натрапив на досить таки цікавий абзац, який надав поштовх для роздумів про мету діяльності людини у цьому матеріальному світі. Мова йшла про те, що: ”… людині надано одну з унікальних можливостей візуалізації, а у подальшому матеріалізації своїх мрій…” Грёза (рос.) — це російське слово, на мою думку, найбільш точно характеризує цей творчий аспект людини, який їй надано Творцем. Цю ефимерність, невловимість, неможливість осягнути. Цей постійний процес пошуку, невдоволеність отриманим результатом, бажанням постійного вдосконалення. У мене воно викликає асоціації з комп’ютерним висловом — “хмаркові технології”, які є але до них неможливо доторкнутися — вони тільки існують у комп’ютерній пам’яті на сервері провайдера.

Але проходить час і людина, якщо бажає собі розвитку, розпочинає пошук інструментів для втілення в життя своїх мрій. Одним з таких інструментів нашого часу є електронний бізнес. Після десятирічного досвіду підприємницької діяльності у IT-сфері я хочу запропонувати своє визначення і вважаю, що воно буде найбільш точним, отже: системний електронний бізнес! Тільки системний підхід до розвитку електронного бізнесу надасть найкращий результат. Сайт, який Ви зараз переглядаєте, http://serpiko.info є одним з прикладів системного підходу до провадження бізнесу в нових умовах нашого інформаційного світу — світу Ери Водолія!

Хочу запропонувати вашій увазі, шановний колего, наступній послідовний ланцюжок подій візуалізації та матеріалізації: грёза — мета — ідея — реалізація. Цей поетапний напрям для розвитку Вашого бізнесу докладно описано у моїй електронній версії книги ©“Бізнесмен — людина справи” 2013 р., авт. І. Й. Хомин, яку Ви можете придбати на цьому сайті у секції інтернет-магазин. Я буду приводити окремі цитати у постах даного сайту де Ви і зможете з ними ознайомитися. Ось одна з них:

“…Людина справи (businessman; businessmen – люди справи) – так дослівно перекладається слово, яке впродовж другого десятиліття увійшло до нашого лексикону і, найшвидше, затримається в ньому надовго – бізнесмен. Прагматичний західний бізнес, на початку 90-х минулого тисячоліття, стрімко увірвався в наше життя з своїм жорстким відношенням до ведення господарської діяльності незалежно від форм власності і величини капіталовкладень. До честі багатьох людей пострадянського простору вони достатньо швидко і успішно вчилися веденню справ в нових умовах.

Ухваливши рішення займатися бізнесом мені свого часу довелося перечитати кіпу літератури, на жаль, тільки закордонного видання (найшвидше на той час – середина 90-х років, іншої і не було), досить добре вивчити теоретично маркетингову мережу і освоїти її практично в різних тодішніх маркетингових структурах. Не скажу, пробачте за нескромність, що я був поганим учнем але ані великого капіталу, як тоді обіцяли інструктори бізнесу, ані морального задоволення від виконаної роботи я не одержав. Не можу констатувати, що даний бізнес є неперспективним. Багато людей на заході отримали і отримують достатньо непогані прибутки від своєї справи. Цілком ймовірно і у нас є люди, які знайшли себе в цьому бізнесі. Я ж отримав певні навики і досвід. Аналізуючи роботу в даних маркетингових структурах я приходжу до висновку, що (і це моє глибоке переконання) по-перше: основна маса людей, на яких робилася ставка в даному бізнесі, не мала, на тодішній час, достатньо фінансової можливості (хоча інструктори бізнесу переконували, що на це не потрібно звертати увагу!?) для того, щоб купити матеріальну річ, яку їй пропонують; по друге: незначна кількість людей могла одержати швидкий дохід від справи (хоча, по правді сказати, дуже багато чого залежить і від самої людини). Інші повинні досить таки тривалий час запрошувати все нових і нових членів в справу до того ж левова частка доходу йде «на гору», по структурі, і лише тоді повертається мізер у вигляді відсотків. Прошу зрозуміти мене правильно я не намагаюся огульно судити цей вид бізнесу, де я не отримав дивідендів, а привів тільки для прикладу власний шлях в бізнес. У тому виді бізнесу (IT-сфера), яким я займаюся на даний час, інвестувавши певну суму грошей я одержав і одержую, хоч і не великий, але стабільний дохід достатньо швидко.

Як відомо – апетит приходить під час їжі. Людина, яка бажає почати власну справу, хоче щоб її фінансові інвестиції були якомога меншими, бізнес не вимагав великих трудомістких затрат, а отриманий дохід був швидким і відносно великим. І це цілком закономірне бажання на початковій стадії становлення бізнесмена. Це пізніше «акули бізнесу» розігрують свої багатоходові партії та отримують надприбутки і весь аспект ризиків пов’язаний з веденням справ.

Даним методичним посібником я намагаюся допомогти людям, які бажають почати власну справу і не знаходячи інформації в простому і зрозумілому викладі, залишають його на половині шляху так і не реалізовуючи своїх бажань. Спираючись на власний досвід і досвід інших, спробую допомогти тому, хто вирішив почати власний бізнес. Я не претендую на щось оригінальне в цій книжці це швидше за все спроба систематизувати отримані знання в довершену форму і нестандартно, з погляду класичного бізнесу, підходу до початкової стадії заснування і ведення справи у наш інформаційний час. Спроба закласти фундамент, хто буде уважно читати, не тільки матеріального добробуту, але і духовних цінностей.

ДОРОГУ ДОЛАЄ ТОЙ ХТО ЙДЕ!!!
ВИ ГОТОВІ В ДОРОГУ, ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ?
ЯКЩО ТАК — УСПІХУ НА ШЛЯХУ!
З БОГОМ!

©”Бізнесмен — людина справи” 2005-2013 р.р. авт. І.Й. Хомин — електронна версія книги. Serpiko Ukraine eBook.

З повагою. І. Хомин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: