Українська електронна книга

Українська електронна книга

АКІ ЯВІ ФРАКТУС —  ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ В ПРАКТИЦІ.


cropped-logo_serpiko.pngQR_SerpikoЦей вислів з лемурійської1 мови, який надано
Крайоном у книгах американця Лі Керролла, якнайкраще характеризує діяльність будь-якої людини у нашому фізичному вимірі. Тільки практичне застосування здобутих знань — приведе до результату!


ПРО ЩО ЦЯ ЕЛЕКТРОННА КНИЖКА?

knyga7Мій особистий, практичний, тринадцятирічний досвід приватного підприємця (і не тільки…) у ІТ-сфері, який я виклав за допомогою електронних файлів для теоретичного ознайомлення та практичного застосування особистістю, яка має намір зробити перший крок для реалізації своїх інтересів у СИСТЕМНОМУ ЕЛЕКТРОННОМУ БІЗНЕСІ.

ДЛЯ КОГО ЦЯ ЕЛЕКТРОННА КНИЖКА?

Будь-яка людина, яка досягла 16-ти річного віку, може скористатися моїм досвідом та знаннями для розвитку власної справи (за українським законодавством саме з цього віку, за згодою батьків, можна офіційно займатися підприємницькою діяльністю).

ЩО ЦЕ: СИСТЕМНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БІЗНЕС?

Якщо коротко — в дане визначення я обєдную чотири напрями бізнесової діяльності (з приставкою ІТ-, інформаційні технології): ІТ-аутсорсинг, ІТ-консалтинг, ІТ-франчайзинг, ІТ-фріланс. Особисто працюю в даних чотирьох напрямах. Вся інформація у цьому буклеті.

ЯК РОЗПОЧАТИ СИСТЕМНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БІЗНЕС?

Придбати електронну книгу(буклет): Системний електронний бізнес “ПЕРШИЙ КРОК…”. Ознайомитися з інформацією. Вибрати для реалізації будь-який з чотирьох напрямів [або ж і всі разом — якщо забажаєте! :-) ]. Якщо дозволите, моя рекомендація — ІТ-франчайзинг (Міжнародна дисконтна система ДомДара!). Чому? 1. Безкоштовна реєстрація в системі (кожен зареєстрований отримає: а) особистий офіс; б) інтернет магазин; в) електронну розрахункову систему). 2. Три рівня діяльності: – рівень покупця;рівень продавця; рівень бізнесмена (і саме цікаве — дохід отримується на всіх трьох рівнях!!! Для скептиків: це не фінансова піраміда!). 3. Швидка реалізація теорії і практики і т.д., і т.п. (більш докладно на сайті http://serpiko.domdara.com або на моєму каналі https://www.youtube.com/channel/UC0XjiLp2xbqfblZ07V-meAg 

ЯКА ВАРТІСТЬ КНИГИ: Системний електронний бізнес “ПЕРШИЙ КРОК…”?

136 гривень (5€ – за комерційним курсом 27.21 на 4.12.2015 р.). Чому така ціна? Одні скажуть низька — інші висока? Моя відповідь наступна: я теж свого часу розпочинав з “ПЕРШОГО КРОКУ…”тому розумію, що таке розпочати бізнес без стартового капіталу!!! А рівень ціни — нехай кожен визначить на власний розсуд. Гарантую, що на будь якому рівні реєстрації, – ви повернете свого часу затрати на цей практичний буклет. Єдине, на чому хочу наголосити: “Під лежачий камінь — вода не тече!”.

БОНУС! Якщо Ви бажаєте мати знижку 10% від вартості книги — потрібно отримати від мене пластикову карту Міжнародної дисконтної системи ДомДара, зареєструватися на сайті http://serpiko.domdara.com , оплатити вартість книги, отримати знижку на картку. Таким чином Ви зробили перший крок в електронний бізнес. Успіху на даному шляху!

ДЕ ЗАВАНТАЖИТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ? Сайт http://serpiko.info — інтернет-магазин (без бонуса); http://serpiko.domdara.comз бонусом. Можу розглянути пропозицію з записом на компакт-диск. Ваші витрати зростуть.

А “ДРУГИЙ КРОК…”, ПЛАНУЄТЬСЯ? Так! Дорогу долає тільки той — хто іде! Тому після першого кроку — є другий, третій, наступний і стільки кроків — скільки людина здатна подолати. ДРУГИЙ КРОК — написання власного сайту, його монетизація, розвиток себе, як особистості, вдосконалення на тонких та духовних рівнях. Вибір за людиною!

Роб. +38 0969538517   skype: serpikoua   serpiko@i.ua


  1. Лемурія — далеке минуле людської цивілізації, до часів Атлантиди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: